Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial, Buze Rruge!! - 149m2

Unfurnished
372,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 708

Property Description

REFSK055833 - Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Ambjent Komercial, ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministruar. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 149 m2 dhe eshte i organizuar ne kater ambjente, tre ballkone dhe dy tualete. Ne ambjent eshte instaluar sistemi chiller per ftohje dhe sistemi i kaldajes per ngrohje. Duhet theksuar qe ne ambjent egziston mundesia qe te nxirren dhe shkalle nga jashte, pervec hyrjes kryesore qe ka aktualisht. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti si dhe location buze rruge, e bene nje nder zonat me te preferuara per investim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Duhet theksuar qe ambjenti ka dhe nje garazh te mbyllur prej 24 m2, i cili eshte me cmim extra prej 25.000 euro. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 149m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Medar Shtylla
Construction Year 2002
Total Building Floors 12

Features

Mortgage Garage Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window South Orientation East Orientation West Orientation Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

2,450€ / month
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qera Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe brut...

787,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge K... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m...