Ne Dhermi, Tek Kompleksi Santorini Shitet Garsoniere, Mundesi Ideale Investimi !! - 36m2

Unfurnished
125,000€

  • Rruga Perivolo
  • 243
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG167090 - Ne Dhermi, Te Kompleksi Santorini, Shitet Garsoniere, Mundesi Ideale Investimi Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga sheshet dhe hapesirat e gjelberuara te kompleksit si dhe pishines verore. Kompleksi Santorini ndodhet shume afer detit ne nje prej plazheve me te bukura te bregdetit Jon si eshte ai i Drimadhesit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 35.88 m2. Rezidenca eshte ne fazat e fundit te ndertimit aktualisht po behen shtrimet e dyshemeve dhe patinimet dhe shume shpejt nis banimi. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Property Details

Total Area 36m2
Status
Active
Property Type Studio apartment
Floor 2
Zone Vlore
Street Rruga Perivolo
Construction Year 2024
Total Building Floors 4

Features

Residential Property Elevator South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

115,000€
Ne Vlore, Shitet Super Apartament 1+1 I Pabanuar Me Par... - 96m2
Vlore - Rruga Liria

Ne Vlore, Prane Sheshit te Flamurit, Shitet Super Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri...