Ne Vlore, Shitet Super Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! - 96m2

Furnished
115,000€

  • Rruga Liria
  • 257
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFFS196562 - Ne Vlore, Prane Sheshit te Flamurit, Shitet Super Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i vitit 2020. Apartamenti ka siperfaqe bruto 95.34 m² nga te cilat siperfaqe neto 76.34 m², siperfaqe ballkoni 8.70 m², siperfaqe perbashket 10.68 m², me orientim Veri-Lindje. Apartamenti organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni ku kemi sebashku kendin e gatimit dhe ambientin e ndenjies, dhome gjumi matrimoniale dhe ballkoni ku kane dalje te dy ambientet. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe sapo eshte investuar qe nga instalimet elektrike, hidraulike, parketi, patinimi, gipset, tualeti, mobilimi bashkekohor, paisjet elektroshtepiake nga me cilesoret, kondicionier ne cdo ambient. Zona te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitetet per jetese komode po ashtu dhe per investim. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 96m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 6
Zone Vlore
Street Rruga Liria
Construction Year 2020
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window East Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender Te Sarandes, Shitet Super Apartament 1+1 Me O... - 71m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande Prane Qendres 10 minuta larg plazhit, Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me a...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

107,000€
Okazion! Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1, Me Cmim Okazion!!! Apartamenti me siperfaqe totale 76.8 m2 ndodhet ne katin e 9 banim te njeres prej godina...