Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 3+1+2, Me Planimetri Perfekte!! - 129m2

Furnished
230,000€

  • Rruga Haxhi Hysen Dalliu
  • 252
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG166973 - Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin trete banim te nje ndertimi te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 129 m2 dhe organizohet nga salloni i bollshem me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi ku njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientohet drejt lindjes dhe jugut cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites si dhe pamje spektakolare te hapur nga te gjitha ambientet. Vendodhja e apartamentit ne nje zone prane Qendres si dhe mjaft te qete dhe me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, banka, palester, linja transporti publik etj. Njekohesisht prona ka si mundesi opsionale dhe nje garazhd me cmim ekstra. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 129m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 4
Zone Stacioni i Trenit
Street Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Construction Year 2006
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Garage Elevator Balcony South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

234,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1 Ne Nder... - 117m2
Komuna e Parisit - Rruga Hiqmet Delvina

Prane Komunes Se Parisit Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2 dhe siperfaqe neto 101 m². Organizimi i b...

208,000€
Cmim i diskutueshem

228,000€

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 3+1+... - 154m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Zallit

Ne nje nga Rezidencat me te mira dhe me te kerkuara ne Tirane, Rezidenca Kodra e Diellit 2 , shitet apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe hape...

225,000€
Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesi... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komune Te Parisit Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me dy ashen...