Prane Parlamentit, Shitet Qender SPA, Bashke Me Investimin E Biznesit !! - 485m2

Furnished
1,455,000€

  • Rruga George W. Bush
  • 112

Property Description

REFRG164411 - Prane Parlamentit, shume prane Qendres se Tiranes, shitet super njesi biznesi e investuar dhe e shfrytezuar si Qender SPA(estetike, masazhe, sauna etj). Ambjenti eshte i strukturuar ne 2 kate, me siperfaqe totale 485 m/2, super e investuar dhe funksionale aktualisht. Investimi i sapo kryer brenda kap shifren e 350 mije eurove. Ambjenti ka qene gjithe kohes me qira 3500-4000 euro ne muaj. Strukturohet ne ne ambjente estetike, solari, fizioterapie, masazhi, sauna etj. Ne cmim perfshihet siperfaqja prej 485 m Neto dhe investimi i kryer, per tu shfrytezuar vete ose si investim per tu lene me qira. Disponon dokumentacion te rregullt ligjor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 485m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Rruga George W. Bush
Construction Year 2005
Total Building Floors 10

Features

Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties