Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!! - 200m2

Unfurnished

1,200€ / month

1,100€ / month

  • Rruga Ali Pashë Gucia
  • 258

Property Description

REFPB115696 - Prane Gjimnazit Partizani Jepet Me Qera Super Ambjent Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i paisur me dy ashensor dhe i mireadministruar. Ambjenti ka siperfaqe neto 200 m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me fasade xhami te madhe, kater dhoma, tre tualete, depo, si dhe nje verande me pamje te lire drejt qendres se qytetit. Aktualisht eshte ne faze investimi ku do perfundohet pjesa e rifiniturave si shtrimi me parket, patinimet, ndricimi, kondicionimi etj. Ambienti jepet me qera per zyra dhe zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!

Property Details

Total Area 200m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 9
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Rruga Ali Pashë Gucia
Construction Year 2015
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Veranda Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

900€ / month
Tek Pazari Ri, Jepet Me Qira Zyre+Post Parkimi - 80m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit te Ri jepet me qira ambjent per zyra Openspace ne pallat te ri dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ose ne katin e par...

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Qsut, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Open Space!!... - 223m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane QSUT, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Open Space!!! Ambient ka siperfaqe totale 223m² dhe neto 192.8m², ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te...

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Bulevardin Zhan D'ark, Jepet Me Qira Super Ambient P... - 65m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne Bulevardin Zhan D'Ark, jepet me qira per zyra, super ambjent, ne nje ndertim te viteve te fundit. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i c...