Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! - 81m2

Unfurnished
81,500€

  • SH54
  • 297
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707177 - Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 81.5 m2 dhe siperfaqe neto 71.46 m2. Organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Prona eshte e shtruar me parket dhe ka dritare dopioxham me grile. Ofrohet mundesia e mobilimit te apartamentit nga pronari me cmim ekstra. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron nje jetese te qete dhe komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 81m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street SH54
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Balcony Invested Recently Toilet with Window East Orientation View Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbim...

81,500€

85,400€

Tek Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Ne Nje Super Re... - 63m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne Rrugen 5 Maji ne nje Rezidence te re ne ndertim shitet 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim me siperfaqe total...

88,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt - 50m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Arkitekt Sinani

Ne zonen e Xhamllikut,, ne rrugen Arkitekt Sinani, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne kor...