Tek Rruga 5 Maji, Shitet Apartament 1+1 Ne Nje Super Rezidence Ne Ndertim!!! - 63m2

Unfurnished

85,400€

82,500€

  • Rruga 5 Maji
  • 391
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAK087280 - Ne Rrugen 5 Maji ne nje Rezidence te re ne ndertim shitet 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim me siperfaqe totale 62.8m² dhe siperfaqe neto 53.2m². Organizohet ne nje korridor, ne hapsiren e ndenjes me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe tualet. Objekti eshte buze rruges kryesore. Parashikohet te perfundoje ne fund te vitit 2024. Ndertimi do jete mjaft cilesore dhe ne parametrat e kohes. Fasada me tulla ofron nje estetike te perjetshme ndersa veshja e gjelber i shton nje prekje moderniteti me nje larmi ngjyrash. Hapsirat e perbashketa i shtojne cilesi dhe komoditet jetes ne kete rezidence. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 63m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 4
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga 5 Maji
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished View West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
89,200€ / month
Ne Laprake, Tek Kompleksi Mivita, Shitet Apartament 1+... - 69m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Beniamin Kruta

Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfa...

E RE
90,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sap... - 69m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68.8 m2 dhe eshte i organizuar me ko...

87,500€
Cmim i diskutueshem

91,500€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 1+1ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ne nje godine banimi dhe sherbim...