Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore !!! - 402m2

Unfurnished
787,000€

  • Rruga Frang Bardhi
  • 35

Property Description

REFLC707131 - Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m2 (395 m2 neto). Prona organizohet ne 4 hapesira te bollshme te ndara me gips, te cilat mund te kthehen lehtesisht ne gjendjen e meparshme si open space, ambient ngrenie, 3 tualete. Orientimi i ambientit eshte veri-jug, i pajisur me fasade xhami ne te dyja anet, duke mundesuar reklamimin e biznesit. Vendndodhja buze rruge kryesore e ben nje opsion te pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi: palester,, call center, zyra te ndryshme, sallon bukurie. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355 67 40 32 997 !!!

Property Details

Total Area 402m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Frang Bardhi
Construction Year 2013
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Not furnished South Orientation North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,450€ / month
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze... - 402m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qera Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe brut...

372,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial, Buze Rr... - 149m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna Parisit, ne rrugen "Medar Shtylla", shitet Ambjent Komercial, ne nje pallat te vitit 2002, me ashensor dhe i mireadministruar. Ambjenti ka...

180,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi B... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte open space dhe me fasade xhami , ka vetem nje tualet dhe shitet i p...