Ne Fresk, Shitet Super Vile Me Investime Cilesore Dhe Oborr Te Bollshem!!! - 550m2

Furnished

429,000€

419,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 327

Property Description

REFFS196352 - Ne Fresk ,ne Rrugen e Teleferikut shitet Vile tre kateshe me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sistem sugurie 24h. Kati 0 eshte organizuar ne ambient ndenjie me 1 tualet me ajrim natyral, nje dhome apo studio pune dhe nje ambient ku mund parkohen 2 makina dhe 2 te mund te parkohen lehtesisht ne oborr jashte. Kati pare organizohet ne sallon ndenjie, gatim me vehte, 3 dhoma gjumi, tualet me ajrim natyral. Kati dyte ka ambient ndenjie me siperfaqe te madhe, tualet me ajrin natyral, nje ambient openspace te pashfrytezuar, dhome gjumi. Ne total kemi 5 dhoma gjumi, 3 dhoma ndenieje, 2 kuzhina, 3 tualete, 4 ballkone dhe nje studio. Ne vile jane bere restaurime, eshte me parket laminat, dopio-xham, grila ne cdo kat, gipse ne gjithe shtepine, kondicioner. E gjithe vila ka orinetim Veri-Lindje dhe Jug-Perendim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal Properties +355674032997 !!!

Property Details

Total Area 550m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Shefqet Kuka
Construction Year 2005
Total Building Floors 3

Features

Mortgage More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

435,000€
Cmim i diskutueshem
Super Okazion! Ne Gjirin E Lalezit, Ne Kompleksin Lura... - 382m2
Gjiri i Lalzit - Lalëz

Super Okazion! Ne Gjirin E Lalezit, Ne Kompleksin Lura 1, Shitet Vile 2 Kateshe, Totalisht E Mobiluar. Vila organizohet ne 2 kate, mbi siperfaqen e tr...

1,500,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Vile Luksoze Individuale Me Pishine!!! - 1040m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Linze, Shitet Vile Luksoze Individuale!!! Vila ka 3 kate banimi. Kati i pare i banimit organizohet nga nje living room me hapesira te bollshme, nje...