Tek Sheshi Willson, Shitet Ambjent Komercial Buze Rruge!!! - 80m2

Furnished
270,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 216

Property Description

REFES526303 - Tek Sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambienti sherben si zyre dhe ka siperfaqe bruto 80 m2 dhe siperfaqe neto 65 m2 dhe eshte i ndare ne dy ambiente. Ambientet jane te ndara me gips, dhe mund te kthehet shume lehte ne open space sic ka qene. Duke pasur parasysh vendndodhjen prona eshte nje mundesi shume e mire per zyra te ndryshme, laboratore, studio, etj. Aktualisht ambienti shfrytezohet nga pronari, por ne rast shitje pronari deshiron ta mbaj me qira afatgjat me vlere te konsiderueshme qiraje. Prona ka fasade xhami dhe orientim Jug-Perendim, cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka te gjitha facilitetet e mundshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekore. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 0
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Sulejman Delvina
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fant... - 123m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga Kosovareve, me pamje nga Liqeni Artificial jepet zyre me qira . Zyra ka organizim ne pjesen koridorit, tre ambiente pune, dy tualete dhe 2...

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 44...

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Shitet Ambient Komercial, Me Hapesir... - 63m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Tek sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, tek qendra tregtare Olimpia, shitet Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e pare te nje pallati te ri m...