Tek Materniteti i Ri, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem Per Klinike Mjekesore - 135m2

Unfurnished
340,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 220

Property Description

REFEK381458 - Prane Maternitetit Te Ri Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe aktualisht eshte i dhene me qira per klinik okulistike. Fasda e jashtme prej xhami dhe vendendodhja ne rrugen kryesore e bene ambjentin lehtesisht te aksesueshem dhe mund te shfrytezohet si per biznes privat edhe per tu lene me qira. Ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Për një vizite ne kete apartament kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal 0674032997 !

Property Details

Total Area 135m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 1
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 2012
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300€ / month
Ne Porcelan, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 33m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Kahreman Ylli

Ne Porcelan Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!! Dyqani me siperfaqe totale 33 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallat...

697,500€
Afër Porcelanit, Buze Rruges Kryesore Ne Katin 0, Shite... - 155m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Super mundesi investimi ne ambient biznesi/dyqan me superlokacion!!!! Pa arritur ne Porcelan, buze rruges kryesore, ne nje kompleks te ri ne fazen pe...

350,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Bardhyl, Shitet Dyqan I Pershtatshem Per Tip... - 89m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Bardhyl

Tek Rruga Bardhyl, Prane Bar Skampa, Shitet Dyqan Me Hapesira Te Bollshme!!! Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka nje sipe...