Tek Mozaiku I Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 110m2

Furnished
700€ / month

  • Rruga Sandër Prosi
  • 101
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676931 - Tek Mozaiku I Tiranes, Ne Rrugen Sander Prosi, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 110m² dhe orientim Jug-Lindje. Apartamenti organizohet si me poshte: korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet ka akses shume te mire te 21 Dhjetorit, linje urbane dhe te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Sandër Prosi
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700€ / month

750€ / month

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

E RE
210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rrethrrotullimi I Zogut Te Zi, Shitet Super Apartam... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 2+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...