Te Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra Ose Banim!!! - 115m2

Unfurnished
1,000€ / month

  • Kavaja Street
  • 44
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFPB117335 - Te Rruga E Kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me siperfaqe prej 115 m2 dh organizohet n koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenies i bollshem bashke me kendin e gatimit dhe dalj ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilittet mundshme me akses ne rrugen e kavajs dh vetem 5 minuta larg qendres. Apartamenti esht nje mundsi shume e mire per zyra ose banim.Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2013
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony Not furnished South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

166,500€

173,000€

Tek Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Tot... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2, nga te cilat 75 m2 apartamenti dhe...

1,000€ / month
Ne Rrugen E Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me... - 126m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 3 te nje prej godianve t...

163,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Bogdaneve, Shitet Apartament 2+1, Me Locati... - 76m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga e Bogdaneve, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati egzistues. Apa...