Perballe News24, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 89m2

Furnished
105,000€

  • Rruga Aleksander Marteli
  • 939
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676680 - Perball New24 Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt !!! Apartamenti me siperfaqe neto 88.81 m2, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh , organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit njera matrimoniale dhe tjetra mund te perdoret per dhome femijesh ,te dy ambientet kane dalje ne verande me siperfaqe te konsiderueshme, dhe dy tualete njeri me dritare dhe tjetri pa dritare . Ka orientim perfekt Lindje -Jug -Perendim, ben qe apartamenti te kete drite dhe diell gjate gjithe dites. Gjithashtu organizohet nga nje papafingo me hapsire te bolleshme . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Property Details

Total Area 89m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Aleksander Marteli
Construction Year 2009
Total Building Floors 7

Features

Veranda Elevator More than one Balcony Balcony Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
95,000€
Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 T... - 91m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor....

102,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 51m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
700€ / month
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...