Ne Paskuqan, Tek Residenca Faea Ever, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! - 104m2

Unfurnished
99,610€

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 69
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707300 - Ne Paskuqan, Tek Residenca Faea Ever, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 104.85 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit , dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh me dalje ne ballkon, tualeti. Orientimi i prones eshte veri . Zona ne te cilen ndodhet prona ofron qetesine dhe komoditetin e nje jetese cilesore. Momentalisht ndertesa ndodhet ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoje brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Rruga Lidhja e Prizrenit
Construction Year 2024
Total Building Floors 7

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
108,500€
Tek Kompleksi Univers City, Prane Qtu Shitet Apartament... - 121m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi...

E RE
96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje...

E RE
91,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfund... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-banim ne nje nga godinat dhe organizohet...