Tek Selvia, Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 294m2

Furnished
350,000€

  • Rruga Dishnica
  • 472
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFED676498 - Tek Selvia Shitet Super Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar me ashensor. Ka nje siperfaqe bruto 294 m2 nga te cilat siperfaqe apartamenti 145 m2, siperfaqe verande 128.9 m2 dhe siperfaqe e perbashket 20.2 m2. Organizohet nga: korridori shperndares, salloni indenjes sebashku me kendin e gatimit, dhome matrimoniale, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare.. Te gjitha dhomat kane dalje ne verande. Apartamenti eshte totalisht i investuar: sisetem kondiconimi, parket, termoizolim, dritare dopio xham me grila. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitete e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit" +355674043997!!!

Property Details

Total Area 294m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 11
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga Dishnica
Construction Year 2010
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

216,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 121m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Gjon Buzuku

Pas Viles Goldi, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodht ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te...