Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! - 121m2

Unfurnished
216,000€

  • Rruga Gjon Buzuku
  • 875
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFPB116953 - Pas Viles Goldi, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodht ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te ri i perfunduar ne vitin 2023 me punime shume cilesore i pajisur me fasade me termoizolim me sistem kapot i alternuar me veshje me pllake, fasada me termoizolim termik dhe izolim akustik, grila, ashensor, shkalle me ndricim natyral etj. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 121.3 m2 bruto dhe 106.4 m2 neto dhe organizohet nga salloni i bollshem me kendin e gatimit dh me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku njera prej te cilave me dalje ne ballkon, dy tualte te dy me dritare, dy ballkone. Kati ne te cilin ndodhet prona si dhe orientimi me tre drejtime Jug-Perendim-Veri i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites si dhe pamje spektakolare te hapur nga te gjitha ambientet. Ne Apartament jane bere punime ekstra nga vet pronari ku vihet re parkti AC6, pllakat e tualeteve, hidrosanitaret, bolier Ariston, lyerje me boje ekologjike etj. Vendodhja e apartamentit ne nje zone prane qendres si dhe mjaft te qete dhe me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundeshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, banka, palester, linja transporti publik etj. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 121m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 8
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga Gjon Buzuku
Construction Year 2023
Total Building Floors 9

Features

Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 Me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

217,000€
Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalish... - 101m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ferit Xhajko

Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo p...