Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! - 70m2

Unfurnished

500€ / month

300€ / month

  • Rruga Jordan Misja
  • 141

Property Description

REFED676487 - Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka shkallet me hyrje te vecuar si dhe fasade xhami me pamje nga rruga. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 65m² neto, eshte openspace dhe disponon nje tualet. Ambjenti mund te sherbeje per biznese te ndryshme si klinike, parukeri, rrobaqepsi, etj. Zona ka kalueshmeri te larte cfare e ben nje mundesi te shkelqyer investimi. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone, kontaktoni me agjensine imobiliare Real Deal ne numrin 067 403 2997!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 2
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2013
Total Building Floors 3

Features

View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Avid Jepet Me Qira Dyqan!!! - 23m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Kompleksi Avid Prane Bulevardit Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej...

600,000€
Tek Ish Stacioni I Trenit, Prane Spak, Shitet Ambient B... - 208m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek ish Stacioni i Trenit, prane SPAK shitet ambient biznesi Ne nje Objekt Ne Ndertim!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7 katesh ne fazen p...

550€ / month
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! - 82m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Maliq Muço

Ne Qender Jepet Me Qira Super Papafingo E Investuar! Papafingo organizohet nga nje sallon , kuzhina , dhoma e gjumit , 1 tualet me dritare dhe verand...