Tek Ish Stacioni i Trenit, Prane SPAK, Shitet Ambient Biznesi !!! - 208m2

Unfurnished
600,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 27

Property Description

REFAK087327 - Tek ish Stacioni i Trenit, prane SPAK shitet ambient biznesi Ne nje Objekt Ne Ndertim!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 7 katesh ne fazen perfundimtare te ndertimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 207.8 m² dhe siperfaqe neto 205.7 m² . Ambienti eshte openspace. Pjesa nga rruga kryesore do te jete gati 8 m2 gjatesi fasade xham.. Lartesia e prones eshte 5.9m2 duke bere te mundur edhe ndarje ne dy kate per me shume siperfaqe shfrytezimi. Objekti ku ndodhet eshte nje godine 7 kateshe dhe me 2 kate nentokesore per parkim. Ka orientim Lindje-Perendim. Ndertimi eshte mjaft cilesor sipas parametrave me te fundit te ndertimeve. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe me levizje per te zhvilluar nje larmishmeri te ndryshme bisnesesh. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997

Property Details

Total Area 208m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Reshit Petrela
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Elevator West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300€ / month
Cmim i diskutueshem

500€ / month

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 70m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Prane Rruges Jordan Misja, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Pamje Nga Rruga!!! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile te ndertuar ne vitin 2013. Ka...

2,100€ / month
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 256m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu I Pare, prane martenitetit jepet me qira ambjent bisnesi. Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2002...