Ne Zonen e Ish Ekspozites, Shitet Ambient Biznesi Bashke me Investim!!! - 270m2

Furnished
920,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 50

Property Description

REFAK087322 - Tek zona e ish Ekspozites shitet ambjent biznesi 270m² ne katin 0. Ambjenti eshte i investuar nga shitesi per bisnes kateringu dhe aktualisht eshte ne gjendje pune. Zona ku ndodhet ka levizje te shumta duke qene e preferuar si per bisnese dhe banim ofron mundesi te shumta zhfrytezimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 270m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2000
Total Building Floors 12

Features

Furnished West Orientation North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400€ / month

500€ / month

Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Bi... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qera Ambjent Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te 5-k...

600€ / month
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rru... - 60m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 11 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje si...

950€ / month
Cmim i diskutueshem

1,000€ / month

Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Ambient Komercial, Mun... - 102m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Te Ish Ekspozita, Rruga Nikolla Jorga jepet me qira Ambient Komercial,aktualisht qender estetike. Ambienti ka siperfaqe 102m2 nga te cilat 90m2 neto...