Ne Golem, Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Detit! - 63m2

Furnished
65,000€

  • Rruga Fan Noli
  • 186
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFAJ697274 - Ne Golem Shitet Apartament 2+1 Shume Prane Detit! Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi 5 katesh pa ashensore. Apartamenti eshte i konvertuar ne 2+1 , dhe organizohet nga dy dhoma gjumi nje sallon, kuzhina dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte 63m2 neto. Apartamenti eshte nje mundesi e shkelqyer banimi ose investimi pasi zona ku ndodhet ka akses te afert me detin dhe me rruget kryesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 63m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 0
Zone Golem
Street Rruga Fan Noli
Construction Year 2011
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

75,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 89m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 88.51 m2 dhe esh...

73,000€
Tek Ish Restorant Durresi, Shitet Apartament 2+1, Me Or... - 53m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga Ferit Xhajko

Te Ish Restorant Durrsi Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues organizohet nga korridor...