Te Palladium Residence, Liqeni i Thate , shitet super apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! - 113m2

Unfurnished
192,500€

  • Liqeni Thatë
  • 96

Property Description

REFAJ696984 - Te Palladium Residence, Liqeni i Thate , shitet super apartament 2+1+2!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me nje siperfaqe bruto 113.20m2 dhe neto 89.66m2. Apartamenti organizohet ne- 1 ambjent ndenje+gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , 1 korridor shperndares dhe 3 ballkone ku 2 prej tyre me siperfaqe te vogel dhe 1 me siperfaqe te madhe. Kompleksi Rezidencial pozicionohet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit , ne kodrinat e Liqenit te Thate me pamje nga Liqeni Artificial dhe Liqeni i Thate. Ky kompleks perbehet nga blloku A dhe blloku B. Lehtesisht i aksesueshem nga unaza e re. Arkitektura e nderteses lejon qarkullimin e ajrit , drite natyrale dhe integrimin e mjedisit perreth me apartamentin. Ambjentet e perbashketa dhe relaksuese qe ofrojne mundesi socializimi gjate perditshmerise suaj. Recepsioni ne hyrje te nderteses do te jete ne dispozicion te banoreve per cdo informacion qe do te nevojitet. Barriera fizike per zhurmat, strukture antisizmike dhe infrastrukture e mireorganizuar. Per me shume informacion na kontaktoni!!

Property Details

Total Area 113m2
Status
Active
Property Type Apartment
Floor 2
Zone Liqeni i Thate
Street Liqeni Thatë
Construction Year 2023
Total Building Floors 6

Features

Residential Property More than one Balcony Balcony Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
650€ / month
Cmim i diskutueshem
Te Liqeni Thate, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 !... - 96m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Te Liqeni Thate!! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensore. Apartamenti organizohet nga nje korridore...

E RE
196,000€
Tek Liqeni I Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartam... - 78m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 1+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...

189,000€
Tek Liqeni Thate Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 140m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 140 m2 dhe siperfaqe neto 120 m2, ndodhet ne katin...