Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2

Furnished

400€ / month

350€ / month

  • Boulevard Kashar
  • 38
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFAA637392 - Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon dhoma e gjumit dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetete e nevojshme per nje jetese komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Property Details

Total Area 78m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 8
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Boulevard Kashar
Construction Year 2013
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

430€ / month
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashen...