Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Ambient Per Zyra, Mundesi Ideale Investimi!! - 150m2

Unfurnished
482,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 71

Property Description

REFAA635586 - Te Stadiumi Dinamo Shitet Ambjent Per Zyra!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej pallateve me cilesore te zones dhe organizohet si nje ambjent i vetem open space dhe dy tualete, ambjenti ka mundesi per ndarje te ndryshem ne varesi te preferencave te klienteve. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje nder zonat me te preferuara per zhvillimin e biznesit tuaj. Ambjenti eshte i pershtateshme per tipologji te ndryshme biznesi si zyra te ndryshme, klinika mjeksore, laboratore etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 150m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 2
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Sulejman Delvina
Construction Year 2015
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fant... - 123m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga e Kosovarëve

Tek Rruga Kosovareve, me pamje nga Liqeni Artificial jepet zyre me qira . Zyra ka organizim ne pjesen koridorit, tre ambiente pune, dy tualete dhe 2...

270,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Willson, Shitet Ambjent Komercial Buze Rruge... - 80m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Tek Sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, shitet Ambient Komercial (per zyre) ne katin -1 te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambienti s...

199,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Sheshi Wilson, Shitet Ambient Komercial, Me Hapesir... - 63m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Tek sheshi Wilson, ne rrugen Sulejman Delvina, tek qendra tregtare Olimpia, shitet Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e pare te nje pallati te ri m...