Prane Gjykates Se Tiranes, Jepet Me Qira Ambient Per Biznes Me Lokacion Perfekt!! - 40m2

Unfurnished

500€ / month

400€ / month

  • Rruga Nikolla Jorga
  • 71

Property Description

REFAA635042 - Prane Gjykates Se Tiranes Jepet Me Qera Ambjent Biznesi I Pershtatshem Per Aktivitete Te Ndryshme ! Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te 5-katesh ndertim ekzistues dhe organizohet nga korridori shperndares dy dhoma, nje depo, tualeti me dritare, dhe nje ballkon. Ambjenti eshte investuar se fundmi nga pronari dhe eshte i pajisur me dy kondicioner inverter. Ambjenti eshte nje mundesi shume e mire per te zhvilluar biznesin tuaj pasi ndodhet ne nje zone shume te kerkuar per biznese. Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme si zyre avokatie, noteriale, si dhe per klinike mjeksore, klinike dentare etj. Ambjenti jepet me qira 500 euro neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 40m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Nikolla Jorga
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500€ / month
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 80m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Tek Ish Ekspozita, tek Rruga "Nikolla Jorga" prane Restorant Tepelena jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

920,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Zonen E Ish Ekspozites, Shitet Ambient Biznesi Bashk... - 270m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek zona e ish Ekspozites shitet ambjent biznesi 270m² ne katin 0. Ambjenti eshte i investuar nga shitesi per bisnes kateringu dhe aktualisht eshte ne...

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...