Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Investuar Si Fast Food!! - 97m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 121

Property Description

REFAA634301 - Te Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Investuar Fast food, Me Te Gjitha Paisjet funksionale. Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i Kodres se Diellit dhe eshte perdorur nga pronari si biznes fast-food. Ambienti eshte i organizuar nga dy hapesira, pjesa e kuzhines, pjesa e tavolinave si dhe dy tualete. Dyqani eshte nje mundesi ideale per te zhvilluar aktivitetin tuaj pasi ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar. Ambienti jepet me qira i mobiluar sic eshte ne vleren 400 euro/muaj Neto. . Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 97m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Shkelqim Fusha
Construction Year 2006
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Balcony Storehouse Parking Opportunity West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

560,000€
Te Komuna E Parisit, Prane Rrethrrotullimit, Shitet Amb... - 63m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Komuna E Parisit, Prane Rreth Rrotullimit, Shitet Ambient Bisnesi, Aktualisht I Dhen Me Qira !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 62.8m2 n...

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...

205,000€
Cmim i diskutueshem

210,000€

Afer Kryqezimit Te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rr... - 26m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Kome...