Gjej Pronën që po kërkon

Kërko
ose

Pronat më të reja

70,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone, Buze Rrug... - 94m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqezimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m...

E RE
32,000€

34,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Garsoniere Me Orientim P... - 34m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, shitet garsoniere me siperfaqe neto 34 m2 ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh pa ashensor, ndertim i vitit 1970. Apartamenti...

37,000€
Ne Kombinat, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Rinovuar !! - 55m2
Kombinat - Rruga Haki Stërmilli

Ne Kombinat, prane shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 55 m2 ne katin e 1 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mirembajtu...

65,700€
Ne Rezidencen Euro 3D, Shitet Apartament 1+1 Me Orienti... - 71m2
Selita - Rruga Hasan Vogli

Ne rrugen Hasan Vogli, shitet apartament 1+1 ne Rezidence, ndertim i vitit i 2020 shume cilesor dhe i mirembajtur. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te...

164,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

58,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per... - 63m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Irfan Tomini

Prane Hotel Diplomat 2, ne rrugen "Irfan Tomini" shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh...

54,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rr... - 69m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, prane KMY shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 69 m2 dhe neto 61 m2 ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh i mireadministruar me ashen...

E RE
165,000€
Tek Rruga Bogdaneve, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesir... - 102m2
Blloku i Ambasadave - Rruga e Bogdanëve

Tek Rruga Bogdaneve, prane Supermaket Spar, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8 kate...

270,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1 Me Post... - 158m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Komoleksi Delijorgji, Shitet Apartament Fantastik 3+1+2, plus Post Parkimi, i investuar ne menyre luksoze. Mundesi ideale per nje jetese cilesore...

360,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambjent Biznesi Dy Kate !! - 400m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne fund te Rruges Hamdi Garunja, shitet Ambient Komercial, ne katin zero dhe katin 1 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor....

87,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Super Investim !! - 98m2
Fresku - Rruga Aleksander Konda

Ne Fresk, prane Hotel Gaxherri shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 98 m2 dhe neto 87 m2 ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh i mirembajtur me ash...

91,800€
Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 99m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Apartament 2+1+ Studio Buze Rruge... - 81m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Tek Xhamlliku, prane Bar Trinity shitet apartament 2+1+Studio buze rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh nder...

122,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !... - 109m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosco, Shitet Apartament 2+1 Super I Investuar !! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati te ri 8 katesh te mireadministruar m...

122,300€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 102m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 2 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapsira Te Bolls... - 110m2
Yzberisht - Yzberisht

Ne Yzberisht, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe...

93,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Tek Atsh, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fanta... - 96m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

Tek ATSH, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet n...

260,000€
Prane Tegut, Te Rezidenca Sunrise Shitet Super Apartame... - 145m2
TEG - Rruga e Vilave

Te Rezidenca Sunrise, prane Tegut shitet super apartament 3+1 me siperfaqe totale 145 m2, ne katin e 2-te te nje pallati 4 katesh te mireadministruar...

133,800€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 95m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi n...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Hape... - 120m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, jepet me qera super apartament 3+1 me siperfaqe 120 m2 ne katin e 2 te nje vile 5 kateshe te rikonstruktuar totalisht se fundmi. Ap...

E RE
105,000€

110,000€

Prane Liqenit, Shitet Apartament 2+1 I Investuar !! - 81m2
Liqeni Artificial - Rruga Margarita Tutulani

Prane Liqenit Artificial te Tiranes, ne rrugen Margarita Tutulani, shitet apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te...

450€ / muaj
Tek Piazza, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 86m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Pas Piazzes, ne rrugen "Sulejman Pasha" Jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-ka...

79,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 87m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan, ne rrugen "Kongresi i Manastirit", prane bar Alehandro, shitet apartament me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e...

300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 75m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Dervish Hatixhe

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Dhe Per Ambjent Biznesi!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te m...

Agjentet Tane

Dëshiron Të Shesësh Apo Japësh Apartamentin Tënd Me Qira?

Zbulo Se Si!

Blog

Jeni në duar të sigurta

Ne nje treg imobiljar kompleks si ai i Tiranes te duhet nje ekspert pronash qe di çfare ben dhe mbron interesat e tua ne çdo moment. Real Deal aplikon standartin me te larte te sherbimit dhe ka njohurite e duhura per te ndihmuar ty ne vendimet e tua. Shitja apo blerja e nje prone eshte nje rruge qe kerkon durim dhe agjentet tane jane trajnuar te qendrojne prane klientit ne çdo situate derisa transaksioni te kryhet me kujdes. Ne perpiqemi te japim me shume vlere sesa paguhemi ne monedhe dhe besojme se profesionalizmi eshte rruga e duhur per te ndertuar nje maredhenie afatgjate me klientet tane. Ne konsiderojme si oportunitet çdo klient qe kontakton me ne dhe bejme maksimumin qe gjithkush te dali I kenaqur nga eksperienca e punes me Real Deal.

Sa vlen prona juaj?

We offer a free, no-obligation property valuation service to all homes in Tirana

Extended? Renovated? Remortgaging? Considering selling later? Or just curious? We understand that getting an update on your property's value or rental potential can help you make better informed long-term decisions.