100,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Garsoniere Ideal... - 49m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit shitet Garsoniere, Ideale per Investim ! Garsonieria ndodhet ne katin e dyte te nje prej objekteve te ko...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Shtepi Private Bashke Me Truallin!!... - 216m2
Ali Demi - Rruga Dhimitër Kamarda

Ne Ali Demi, Shitet Shtepi Private 3+1 Me Siperfaqe Ndertimi 75m2 Dhe Siperfaqe Totale Bashke Me Truallin 216m2 !!! Shtepia private ndodhet ne...

213,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Apartament 2+1,... - 122m2
Hamallaj - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Torquaise Marina Gjiri i Lalzit, Shitet Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike nga Deti. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje...

315,000€
Tek Kompleksi Santorini Ne Dhermi Shitet Penthouse Fant... - 113m2
Vlore - Rruga Perivolo

Ne nje nga komplekset me te bukura te bregdetit shitet super Penthouse me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te njerit pr...

235,450€

249,300€

Tek Square 21, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri S... - 138m2
21 Dhjetori - Rruga Kavaje

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi 11 katesh d...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesi... - 111m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek bulevardi i ri, ne nje kompleks te ri dhe cilesor shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndo...

290,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Duplex Me Shume Drite Dhe... - 187m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Duplex Me Shume Drite Dhe Hapesira Te Bollshme! Duplexi ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati tete kates...