Ne Xhamllik, Tek Klensi SHPK, Shitet Garsoniere Me Mundesi Konvertimi Ne 1+1, Ne Ndertim Te Ri!!! - 54m2

E pa mobiluar
92,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 230
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646818 - Ne Xhamllik, Prane Sheshit Shtraus, Shitet Garsoniere Me Mundesi Konvertimi Ne 1+1, Perfekte Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje objekti 11 katesh me ashensor ne faze ndertimi. Garsonierja ka siperfaqe totale 53.8m² dhe neto 47m². Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe pallati ka termoizolim, fasade te ventiluar, vetrata duplex, pllake ose parket sipas deshires, hidrosanitare inkaso, etj. Ky projekt ka si qellim rivitalizimin e zones me element te arkitektures moderne. Aktualisht ndertimi eshte ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoje brenda nje afati 2 vjecar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 54m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 3
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

94,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Garsoniere Ideale Per I... - 51m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet garsoniere ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Xhamise Se Tabakeve, Shitet Garsoniere, Me Orienti... - 40m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Garsonierja ndodhet ne katin e 5-...

97,000€
Ne Xhamllik, Shitet Ambient Komercial Openspace!!! - 64m2
Xhamlliku - Rruga Xhanfize Keko

Ne Zonen e Xhamllikut shitet ambient Biznesi ne katin 0, ne ndertim te Vitit te Ri 2020. Ambienti ka siperfaqe 63.7 m2 , lartesi 3.8m. Ka nje pjese me...