Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! - 290m2

E pa mobiluar
400,000€

  • Rruga Panorama e Liqenit
  • 104

Përshkrimi i pronës

REFZB646763 - Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cila ka nje vendodhje perfekte buzë Liqenit te Farkes dhe pedonales, perballë malit të Dajtit dhe me një pamje fantastike në cdo moment te dites. E pozicionuar në mes të gjelbërimit dhe ajrit të paster, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi, qetesi, në harmoni me natyren dhe fare pranë qytetit. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen, qendren tregtare TEG etj. Residenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime dhe rifinitura shumë cilësore, pamje mbreselënëse të liqenit, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj. Residenca do të ofrojë të gjitha sherbimet e nevojshme si; bar-restorante, supermarkete, qender mjekesore, parking te dedikuar për cdo vile, rrugë të dedikuar për bicikleta buzë liqenit dhe për këmbësoret, ambient rekreativ sportiv etj. Vila organizohet ne 3 kate dhe ka nje siperfaqe totale prej 291.29 m2, siperfaqe fizike prej 237.36m2, siperfaqe oborri 78.8m2, siperfaqe parcele 190.4m2 , siperfaqe verande prej 49.23 m2. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 290m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Panorama e Liqenit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Verandë Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba, ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshe me 2...

E RE
4,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...

460,000€
Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super... - 449m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Kompleksin Me Elitar Te Zones Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Pishine!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vi...