Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1+2+ Garazhd Me Pamje Fantastike !!! - 102m2

E mobiluar
260,000€

  • Rruga Kroit
  • 126
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR577541 - Tek Kopshti Zoologjik, ne Rrugen e Kroit Shitet Apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me pamje fantastike nga Liqeni Artificial dhe nga Kopshti Zoologjik. Apartamenti me siperfaqe bruto 101.59 m2, neto 82.1 m2 ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkonin e dyte, nje dhome per femije dhe dy tualete me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesi , ajer te paster, akses shume te afert me Liqenin Artificial, Kopshtin Zoologjik, Kopshtin Botanik, dhe dalje te shpejte ne Unazen e Madhe. Apartamenti Disponon dhe nje Garazhd me siperfaqe neto 24 m2 ne katin -1 te perfshire ne cmim. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Kroit
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

258,000€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 117m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 3-te banim te nje ndertimi 10-kate...

219,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu! Tek Liqeni I Tiranes, Shitet Apartame... - 119m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Liqeni Thatë

Okazion Kleringu! Tek Liqeni i Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme Dhe Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3...

259,000€
"Vala Mar Residence", Ne Gjirin E Lalzit, Shitet Super... - 100m2
Gjiri i Lalzit - Rruga Gjiri i Lalzit

Vala Mar Residence, Ne Gjirin E Lalzit, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar Dhe I Arreduar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje p...