Tek Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar !!! - 110m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 24
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577285 - Tek Rruga Hoxha Tahsim, prane Parukeri Frida Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 7 katesh, me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 100 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije ,nje tualet dhe nje depo. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 6

Tipare

Ashensor Depo I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

114,000€

117,000€

Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per... - 56m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Kryqezimin e Rruges Hoxha Tasim Me Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati p...

700€ / muaj
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...