Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar !!! - 139m2

E mobiluar
245,000€

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 164
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR577069 - Tek Kopshti Botanik, ne Kompleksin Fratari shitet apartament 2+1+2 tualete + depo totalisht i investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 139 m2, neto 118.7 m2 , depo 6 m2 ndodhet ne katin e 2-te banim te nje pallati 4-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, sistem kondicionimi Chiller, parket teper cilesor, dritare dopioxham termike, mobilim cilesor dhe elektroshtepiake te markave me te njohura. Orientimi i apartamentit eshte Lindje me pamje te lire nga Mali i Dajtit. Apartamenti disponon dhe nje garazh me siperfaqe 20 m2 me cmim extra 15.000 Euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti karakterizohet nga qetesi dhe ajri i paster qe ofron. Prona disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 139m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
260,000€
Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 I Sap... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe i sapo investuar totalisht. A...

E RE
199,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Shum... - 96m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Sina, Shitet Super Apartament 2+1 me shume Hapesire dhe i Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej...

800€ / muaj
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministru...