Tek Residenca Kodra e Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Post Parkimi!!! - 104m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 82
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR576883 - Tek Residenca Kodra e Diellit 1, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar, Se Bashku Me Postin e Parkimit!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije dhe dy tualete. Residenca ne te cilen ndodhet apartamenti pervec qetesise dhe ajrit te paster, ofron dhe te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Ne çmim perfshihet posti i parkimit, interneti dhe kostot e administrimit te residences. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 5

Tipare

Ashensor I mobiluar Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

130,000€
Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 68m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Viktor Eftimiu

Vasil Shanto Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues....

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...