Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1, Me Siperfaqe Te Bollshme!!! - 124m2

E pa mobiluar
248,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 69
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK057010 - Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi. Lion Residence 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim. Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka orientim Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi tjeter dhe tualeti i pergjithshem. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 124m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2025
Kate Gjithsej 34

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje sipe...

E RE
154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...

155,500€
Ne Don Bosko, Tek Twister Palace, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Palace, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim Te Ri Dhe Me Planimetri Perfekte!!!Apartamenti me siperfaqe bruto 91.47 m2 dhe sip...