Tek Vilat Gjermane, Jepet Me Qera Vile 4 Kateshe Me Shume Hapesire! - 1000m2

E mobiluar
8,000€ / muaj

  • Rruga Gramoz Pashko
  • 121

Përshkrimi i pronës

REFSK055070 - Tek vilat Gjermane, ne rrugen Gramoz Pashko, jepet me qera Vile fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni ti largoheni kaosit urban ky eshte vendi ideal per te jetuar. E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster dhe pamja fantastike e qytetit te Tiranes si dhe njekohesisht shume afer qendres se qytetit. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vila ka siperfaqe totale prej 1000 m2 dhe eshte kater kate ndertim. Ne katin e pare ndodhet salloni i bollshem, ambjenti i gatimit me vete si dhe ambjenti i ngrenies. Kuzhina eshte e arreduar me material druri cilesor, po ashtu edhe elektroshtepiaket jane te cilesise me te mire ne treg. Gjithashtu ne katin e pare ndodhet dy dhoma dhe dytualete. Ne katin e dyte ndodhen po ashtu ambjenti i ndenjes dhe i gatimit, tre dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe dy tualete. Gjithashtu nga dhoma dilet ne verande qe rrethon gjithe vilen, ku te afrohet nje pamje fantastike. Ne katin e trete ndodhet tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Gjithashtu ka dalje ne ballkon. Kurse ne katin e katert eshte tip papafingo dhe aktualisht eshte open space qe mund te sherbej shume mire si ambjenti relaksi. Investimi ne vile eshte bere nga vete pronari duke filluar nga sistemi elektrik, hidraulik, vetratat te cilat jane me dopio xham, parketi prej druri, sistemi chiller, oxhaku funksional (ndodhet ne sallonin kryesor), etj....Duhet theksuar gjithashtu qe disponon dhe sistem sigurie me kamera. Vila disponon dhe nje oborr te gjelberuar perpara si dhe tete poste parkimi. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 1000m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Vilat Gjermane
Rruga Rruga Gramoz Pashko
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Lejohen Kafshet Papafingo Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Ambasades Turke, Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo... - 900m2
Vilat Gjermane - Rruga Pandeli Vangjeli

Prane Ambasades Turke ,Rruga "Pandeli Vangjeli" , Jepet Me Qira Super Vile, E Sapo Investuar !!! E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet aj...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Vilat Gjermane, Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile... - 177m2
Vilat Gjermane - Rruga Vilat Gjermane

Tek Vilat Gjermane, jepet me qira kati i pare i nje vile me hyrje te dedikuar. Siperfaqja e banuar eshte prej 177m2 dhe organizohet ne nje sallon pri...