Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!! - 250m2

E pa mobiluar

370,000€

350,000€

  • Ali Demi
  • 489

Përshkrimi i pronës

REFAK085897 - Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me akses shume te mire. Shtepia ka siperfaqe toke 109m2 dhe gjurme ndertimi 66.7m2 e cila ne katet e siperme sipas struktures se ndertimit eshte me e madhe per kat si siperfaqe banimi. Ne total shkon mbi 220 m2 banim dhe 60 m2 garazhd/bodrum. Ka shkalle te brendshme dhe ne cdo kat ka hapesire per ndenje me kend gatimi, dhome gjumi dhe tualet. Ne katin e fundit ka dhe nje verande me super pamje, dhe orientimin e ka drejt Jugut. Shtepia do rikonstruksion i cili mund te mundesohet edhe nga shitesi ne varesi te nje marveshje paraprake. Cmimi i reklamuar eshte per gjendjen sic eshte. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe ndertesen. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 250m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe, me mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate, oborr dhe vend parkimi i jashte...

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine, mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodr...

600,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Demi, Shitet Vile 3-Kateshe Perfekte Per Investi... - 400m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem ,Rruga Pasho Hysa, Shitet Vile 3-kateshe , Mundesi E Mire Investimi !!! Vila organizohet ne 2 kate plus papafingo. Me oborr me siperfaqe to...