Ne Shkoze, Shitet Vile 2 Kate, Me Super Pamje !! - 218m2

E mobiluar
360,500€

  • Rruga Xhepa
  • 233

Përshkrimi i pronës

REFSK054152 - Ne Kodrat e Shkozes, ne super pozicion, shitet nje vile dy kateshe. Vila shtrihet ne truall 281 m² me gjurme ndertimi rreth 111 m² per kat duke e bere siperfaqen e banimit 218 m² te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne hapesira mjaft te bollshme per ndenje bashke me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku njera eshte me tualet, gjithashtu me dalje ne ballkon si dhe nje tualet tjeter. Te dy tualetet jane me dritare. Edhe kati i dyte ka te njejten planimetri dhe organizim, ambjentin e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dy dhoma dhe dy tualete. Ne secilin kat ka balkone te bollshme. Duhet theksuar se investimi eshte bere para dy vitesh nga shitesi me cilesine maksimale duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, sistemi i kondicionimit chiller e deri tek ndricimi led, pa haruar ketu dhe pajisjet elektroshtepiake, guzhinen dhe mobilimin te gjitha te cilesise me te mire ne treg. Vila pozicionohet ne nje vendodhje qe te jep mundesine te nje pamje te lire dhe te mrekullueshme 360 grade, ajrin e paster qe ofrojne kodrat e Shkozes si dhe qetesia, duke e bere nje eksperience mjaft te mire jetesen. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 218m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Shkoze - Kodra e Priftit
Rruga Rruga Xhepa
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

320,000€
Cmim i diskutueshem

335,000€

Tek Kodra E Priftit, Shitet Shtepi 3 Kateshe Me Hapesir... - 595m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Ernest Novak

Tek Kodra e Priftit, Shitet Shtepi Private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me ak...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me a...