Ne Sauk, Shitet Vile 2 Kateshe Me Papafingo !! - 345m2

E mobiluar
350,000€

  • Rruga danish Jukniu
  • 279

Përshkrimi i pronës

REFSK053797 - Ne Sauk, shume afer Akademise se Policise, shitet vile me dy kate + papafingo, me siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 345 m2. Vila ne pjesen e perparme ka oborr te gjelberuar dhe hapesire parkimi per 2-3 makina. Gjithashtu ne katin zero ka dy garazhe dhe nje depo. Katet e tjera jane te organizuara si me poshte: kati i pare eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi dhe dy tualete, kati i dyte gjithashtu me sallonin e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi ku seicila dhome ka tualet te dedikuar, dhe kati i trete eshte i organizuar ne forme papafingo me dy dhoma dhe pjesa tjeter eshte verande, me nje pamje fantastike. Orientimi i Viles eshte fantastik nga jug-lindja dhe perendimi. Vila eshte investuar para dy vitesh dhe te gjitha materialet e perdorura jane te nje cilesie te larte, sidomos sitemi elektrik dhe hidraulik si dhe pajisjet elektroshtepiake te markave me te mira ne treg. Gjithashtu ka izolim me sistem kapot qe e ben ambjentin mjaft komod si ne dimer dhe ne vere. Vila eshte nje investim i mire afatgjate pasi jepet lehtesisht me qira. Zona ku ndodhet ofron qetesine e jeteses se nje vile po gjithashtu eshte prane pjeses kryesore te qytetit. Gjithashtu prane ka shkolla dhe sherbime te tjera. Cmimi i kesaj prone eshte mjaft i mire ne raport me hapesirat qe ofrohen. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 345m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga danish Jukniu
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Papafingo Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

E RE
500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...