Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Penthouse Me Verande Dhe Pamje Te Mrekullueshme !! - 360m2

Pjesërisht e mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Liqeni i Thate
  • 235
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK052657 - Tek Liqeni i Thate, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, jepet me qira Penthouse me punime super cilesore. Penthouse ndodhet ne katin e 7 dhe eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe, i cili ka dalje ne verande, kurse ambienti i gatimit eshte ne nje hapesire me vete, qe gjithashtu ka dalje ne verande, gjithashtu ka dhe nje ambient me vete me oxhak, 3 dhoma gjumi ku njera prej tyre eshte e pajisur me tualet personal (me dritare), 1 tualet i pergjithshem (me dritare), ballkon dhe verande qe te ofron nje pamje te mrekullueshme nga liqeni artificial dhe kodrat e liqenit. Ne te gjithe hapesiren e brendshme eshte vendosur sistemi i ngrohjes qendrore (me kaldaje). Zona eshte ideale per dike qe kerkon nje jetese te qete ne ajer te paster dhe larg zhurmave. Ne cmim perfshihen dhe 2 poste parkimi. Kontakto The Right Deal ne numrin e telefonit: 355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone, ose prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 360m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 6
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Liqeni i Thate
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Papafingo Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Touch Of The Sun, Jepet Me Qera Super Pen... - 186m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Ibrahim Shalqizi

Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira super penthouse, i investuar totalisht, se bashku me post parkimi. Penthousi ndodhet ne kati...