Prane Zogut te Zi, Tek "Lion 2 Residence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt!! - 113m2

E pa mobiluar
232,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 75
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167538 - Prane Zogut te Zi, Tek "Lion Residences 2", Shitet apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje kompleksi te ri 37-katesh ne faze ndertimi. Lion 2 Residence eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim. Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: hyrja me korridor, salloni i ndenjes i bollshem me dalje ne ballkon i cili te ofron pamje fantastike nga qendra e qytetit, kendi i gatimit i vecuar, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi tjeter dhe tualeti i dites. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 113m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 34

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I... - 125m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mob... - 87m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i m...

160,000€
Tek Mine Peza, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Inves... - 73m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe totale 73 m2 ndodhet ne katin e 2, te nje ndertimi ekzistues, ve...