Ne Rrugen Nacionale Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Objekt Industrial!! - 4600m2

E pa mobiluar
30,000€ / muaj

  • Rinas
  • 72

Përshkrimi i pronës

REFRG166034 - Ne Autostraden Tirane-Durres, ne aksin Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Super Godine Industriale e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 6 kate, 4 kate mbi siperfaqe dhe 2 kate nentoke . Godina ka nje siperfaqe prej 4600 m2 dhe siperfaqe tjeter toke rrethuese. Eshte objekt i sapo ndertuar, i cili ofron te gjitha kushtet optimale, persa i perket kondicionimit, dy ashensore funksional, nje per mallra dhe nje per klientet dhe stafin, tualete ne cdo kat, zyra per administraten, magazina, sistem sigurie me kamera, sistem energjie me gjenereator pervec energjise elektrike, ambientet rrethuese gjigande qe mund te sherbejne per magazinim etj. Qiraja mujore eshte 30,000 Euro/Bruto, e negociueshme, ne varesi te aktivitetit. Per te bere nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni THE Right Deal, ne numrin +355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 4600m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 1
Zona Kashar
Rruga Rinas
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme