Ne Rrugen Nacionale Tirane-Rinas, Jepet Me Qira Objekt Industrial!! - 4600m2

Unfurnished
30,000€ / month

  • Rinas
  • 72

Property Description

REFRG166034 - Ne Autostraden Tirane-Durres, ne aksin Tirane-Rinas Jepet Me Qira Super Godine Industriale e investuar per ekspozitor, per cdo lloj aktiviteti tregtar. Godina eshte e perbere nga 6 kate, 4 kate mbi siperfaqe dhe 2 kate nentoke . Godina ka nje siperfaqe prej 4600 m dhe siperfaqe tjeter toke rrethuese. Eshte objekt i sapo ndertuar e cila ofron te gjitha kushtet optimale, persa i perket kondicionimit, dy ashensore funksional, nje per mallra dhe nje per klientet dhe stafin, tualete ne cdo kat, zyra per administraten, magazina, sistem sigurie me kamera, sistem energjie me gjenereator pervec energjise elektrike, ambjentet rrethuese gjigande qe mund te sherbej per magazinim etj. Qeraja mujore eshte 30000 Euro/Bruto, e negociueshme, ne varesi te aktivitetit. Per te bere nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme na kontaktoni +355 67 403 2997.

Property Details

Total Area 4600m2
Status
Active
Property Type Premium
Floor 1
Zone Kashar
Street Rinas
Construction Year 2022
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Elevator Invested Recently Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties