Tek Liqeni i Farkes, Shitet Super Vile Premium Ne Residence Luksoze!!! - 339m2

E pa mobiluar

588,000€

578,000€

  • Rruga Daxhit
  • 280

Përshkrimi i pronës

REFPB116294 - Liqeni I Farkes Shitet Vile Premium Ne Residence Luksoze!!! Vila e tipit individual perbehet nga 3 kate banim me siperfaqe totale 257 m2, te organizuar ne katin perdhe nga salloni i ndenies me pamje fantastke nga liqeni, ambienti i gatimit dhe ngrenies me vete, tualet si dhe nje ambient sherbimesh si lavanteri dhe depo. Kati i pare perbeht nga dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe koridori hyres.Ne katin e dyte gjendet dhoma matrimoniale e bollshme me dalje ne veranden fantastike me pamje nga Liqeni i Farkes, me garderobe dhe tualet te brendshem me dritare. Vila disponon siperfaqe prej 240 m2, siperfaqe verande 82.4 m2 si dhe dy poste parkimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte duke u zhvilluar me ndertime elitare rezidenciale dhe ofron qetesi maksimale, ajer te paster, pamje mahnitese nga liqeni, akses te shpejt me unazen e madhe etj. Aktualisht vila eshte ne proces ndertimi ku ka perfunduar karabinaja dhe pritet te fillojne ndarjet me tulla. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 339m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Daxhit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba, ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshe me 2...

4,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...