Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! - 120m2

E mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Marie Kraja
  • 9
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707572 - Tek Kodra E Priftit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 95 m2 dhe siperfaqe verande 25 m2. Prona organizohet nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verande. Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar si ne foto, ne rast mobilimi te plote cmimi i qirase eshte 500 euro. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e konktaktit: +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Shkoze - Kodra e Priftit
Rruga Rruga Marie Kraja
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 3

Tipare

Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Verandë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Tek Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Apartament 2+1 Me Qir... - 83m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Ana Komnena

Tek Fusha e Aviacionit, Jepet me qIra apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. Apatament...

450€ / muaj
Perballe Maternitit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+... - 76m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bulevardi Zhan D'Ark

Perballe Maternitetit Te Ri , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor...

350€ / muaj
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Jepet Me Qira Apa... - 70m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Vangjel Capo

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati pa ashensor dh...