Prane Ures se Institutit, Shitet Vile 3 kateshe me Orientim Perfekt!!! - 266m2

E mobiluar
300,000€

  • Rruga Petrit Radovicka
  • 50

Përshkrimi i pronës

REFLC707221 - Prane Shkolles Gjergj Fishta, Shitet Vile 3 Kateshe me Orientim Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe per secilin kat 99.6 m2 neto dhe siperfaqe e te 3 kateve eshte 298.8 m2. Po ashtu vila ka nje siperfaqe trualli 167 m2. Secili kat i viles ka hyrje me vete. Vila organizohet : kati 1- salloni i ndenjes dhe kendi i gatimit, 2 dhoma gjumi ( njera prej te cilave nuk eshte e rikonstruktuar), tualeti dhe nje hapesire e ndare me mur qe mund te perdoret per dyqan; kati 2- korridori shperndares, ambient gatimi i vecuar, salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe tualeti; kati 3- korridori shperndares, salloni i ndenjes, kend gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi. Vila ne katin 2 dhe 3 eshte e pajisur me verande. Ne pjesen e pasme ndodhet nje ndertim 1 katesh i vjeter me siperfaqe 64 m2, qe mund te perdoret per magazine. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 266m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Rruga Petrit Radovicka
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300,000€
Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!... - 500m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Migjeni

Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! Vila ka siperfaqe trualli 500 m2, dhe siperfaqe totale ndertimi 435 m2. Kati i pare organizo...

294,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...

310,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Shitet Shtepi 4 Kate Me Pamje Fantastike !! - 320m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Ligor Lubonja

Ne Kodrat e Saukut, mbrapa Restorant Xibraku, ne super pozicion, shitet nje shpi kater kateshe. Shtepia shtrihet ne truall 97m² me gjurme ndertimi rre...