Prane Ures se Institutit, Shitet Vile 3 kateshe me Orientim Perfekt!!! - 266m2

Furnished
300,000€

  • Rruga Petrit Radovicka
  • 50

Property Description

REFLC707221 - Prane Shkolles Gjergj Fishta, Shitet Vile 3 Kateshe me Orientim Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe per secilin kat 99.6 m2 neto dhe siperfaqe e te 3 kateve eshte 298.8 m2. Po ashtu vila ka nje siperfaqe trualli 167 m2. Secili kat i viles ka hyrje me vete. Vila organizohet : kati 1- salloni i ndenjes dhe kendi i gatimit, 2 dhoma gjumi ( njera prej te cilave nuk eshte e rikonstruktuar), tualeti dhe nje hapesire e ndare me mur qe mund te perdoret per dyqan; kati 2- korridori shperndares, ambient gatimi i vecuar, salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe tualeti; kati 3- korridori shperndares, salloni i ndenjes, kend gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi. Vila ne katin 2 dhe 3 eshte e pajisur me verande. Ne pjesen e pasme ndodhet nje ndertim 1 katesh i vjeter me siperfaqe 64 m2, qe mund te perdoret per magazine. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 266m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Street Rruga Petrit Radovicka
Construction Year 2003
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300,000€
Prane Ktheses Se Kamzes, Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!... - 500m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Migjeni

Prane Ktheses Se Kamzes Shitet Vile 3 Kate+ Papafingo!!! Vila ka siperfaqe trualli 500 me dhe siperfaqe totale ndertimi 435 meter. Kati i pare organiz...

294,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...