Ne Laprake, Shitet Garsoniere Me Lokacion Perfekt!! - 47m2

Pjesërisht e mobiluar
72,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 232
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFLC707135 - Ne Laprake, Shitet Garsoniere Me Hapesira Te Bollshme!! Garsonierja ndodhet ne katin 2 te nje pallati 10 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 47 m2 dhe organizohet nga ambient ngrenie dhe gatimi, dhome e vecuar, tualeti. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe ne certifikaten e pronesise eshte e regjistruar si njesi. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 47m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 2
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
450€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht E Inve... - 45m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! Garsonierja ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministrua...