Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! - 281m2

E mobiluar

1,600€ / muaj

1,400€ / muaj

  • Rruga Mustafa Xhabrahimi
  • 78
  • 2 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFLC707134 - Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 1 dhe 2 te nje vile 3 kateshe. Prona ka nje siperfaqe neto 178 m2 dhe 102.8 m2 oborr. Kati i pare organizohet nga salloni i ndenjes me ambienti ngrenie dhe gatimi, secila prej ambienteve me dalje ne verande dhe tualeti. Ne katin e dyte kemi dhome matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhome femijesh me dalje ne ballkon, dhome garderobe , tualet i aksesueshem nga dhoma e femijeve. Prona eshte e rinovuar se fundmi me moblilim cilesor te markave me te njohura, eshte e pajisur sistem qendror kondicionimi dhe sistem filtrimi te ujit, ofron siguri maksimale 24/7 me kamera dhe security, internet. Gjithashtu ofrohet post parkimi i perfshire ne cmim. Vlera e qirase eshte neto. Preferohet 6 muaj parapagim. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 281m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 2
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Mustafa Xhabrahimi
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,500€ / muaj
Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira D... - 178m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Duplex 3+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim Dhe Totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne...

420,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Duplex Me Hapesira Te Bolls... - 331m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet Duplex me hapesira te bollshme dhe Orientim Perfekt. Dupleksi me siperfqe bruto 229.6 m2, neto 219.5...